Aktualności

XVIII Turniej im Ryszarda Dworaka w zapasach stylu wolnego Ruda Śląska 15-16.11.2008
2008-12-01 14:25:53
Koniec roku to okres intensywnych treningów, oraz wielu imprez sportowych.
Niespełna tydzień po Pucharze Polski kadetów w Rudzie Śląskiej odbył się XVIII Turniej im Ryszarda Dworaka w zapasach stylu wolnego.
Kadeci z Białogardu wywalczyli sobie w tym turnieju drugie miejsce.
Najlepiej spisali się w kategorii 50 kg Dawid Takunow i Paweł Dorniak, zajmując dwa najwyższe miejsca na podium. Wygrał Dawid Takunow pokonując w eliminacjach Tomka Chołodeckiego z Ceramika Krotoszyn, a w walce finałowej uległ mu Paweł Dorniak, który wcześniej pokonał Rafała Mechockiego z Teresina.
Równie dobrze spisali się w kat 76 kg Dublinowski Patryk i Stańczak Dawid.
Patryk zajął pierwsze miejsce wygrywając trzy z czterech walk.
Dawid uplasował się na trzeciej pozycji.
Maksymilian Wudarczyk w kategorii 54kg stoczył cztery pojedynki, dwa wygrał i dwa przegrał zajmując trzecie miejsce.
Dwa nasze „orły”, Gruchała Sebastian i Mostowski Marek w kategorii 42 kg i tym razem nie poradzili sobie z przeciwnikami, nie wychodząc z grupy eliminacyjnej, ale duże brawa dla nich za determinacje, nie poddawanie się i chęć do walki.
Oby tak dalej chłopcy a sukcesy przyjdą same.