Aktualności

VII Akademickie Mistrzostwa Polski Warszawa 11-12.05.2012
2012-07-04 21:53:39

Dwóch zawodników z AKS Białogard wystartowało w VII Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Warszawie w dn. 11-12 Maja 2012 roku.

W kategorii 74 kg wystartował Wojtek Sadowski oraz w kategorii 120 kg Paweł Szwenk.

Wojtek stoczył trzy pojedynki. Pierwszy wygrał z Michałem Surowiec, drugi przegrał niestety z Tomkiem Nowakowskim z Warszawy. Trzecia jego walka to bój o trzecie miejsce z Waldkiem Cichym z Bydgoszczy. Sadowski pojedynek ten wygrywa zdobywając brązowy medal.

Trochę lepiej poradził sobie Paweł Szwenk. Dwa pojedynki wygrał. Jeden z Sebastianem Zimoląg z Podzamcza z drugi z Bartkiem Maciążek z Dąbrowy Górniczej.
Trzecią walkę Paweł przegrał niestety z Bogdanem Krzyżańskim z Krapkowic.
Paweł ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji.

Drużynowo nasi zawodnicy wywalczyli sobie wysokie szóste miejsce spośród szesnastu klubów.