Aktualności

Ruszamy po wakacyjnej przerwie
2011-10-01 17:00:50

Witam wszystkich serdecznie po wakacyjnej przerwie.
Pogodę mamy piękną i według prognoz najstarszych górali będzie to piękna złota jesień od samego września aż po grudzień.Na początku przypomnę, zwłaszcza młodszej części naszych zapaśników, że jeżeli kogoś niema na stronie lub ktoś chce uaktualnić zdjęcie albo uzupełnić osiągnięcia to proszę pisać na adres mailowy, który jest zresztą podany w zakładce kontakt.Dla przypomnienia:

klub@aksbialogard.pl

Zachęcam też wszystkich, nie tylko zawodników do korzystania z tego adresu a także z naszej księgi gości. Przypomnę tylko, że wszystkie wpisy są weryfikowane i oczywiście wpisy wulgarne, albo niewiadome linki nie będą publikowane.


Tyle słowem wstępu.

Przy okazji pierwszego kontaktu po wakacjach trzeba tu napisać o tym, że dwóch naszych zawodników Zbyszek Baranowski oraz Patryk Dublinowski brali udział w Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbyły się w Bukareszcie (Rumunia) w lipcu tego roku.
Natomiast Adrian Czarnecki został powołany do startu w Mistrzostwach Europy Kadetów, które odbyły się w sierpniu w Warszawie i zajął tam wysokie piąte miejsce.


Zbyszek Baranowski w pierwszym swoim pojedynku pokonał zawodnika z Iranu, w drugiej walce przegrał z Kazachem i ostatecznie został sklasyfikowany na 13 pozycji.
Przypomnę także wszystkim, że Zbyszek miesiąc wcześniej wywalczył sobie brązowy medal na Mistrzostwach Europy Juniorów.
Patryk Dublinowski Pierwszy pojedynek przegrał z Bułgarem i został sklasyfikowany na 16 pozycji. Baranowski walczył w kategorii 84 kg a Dublinowski w kategorii 96kg.Adrian Czarnecki w pierwszej rundzie miał wolny los. Druga runda to wygrany pojedynek z zawodnikiem z Izraela, w trzeciej rundzie Adrian pokonał Rumuna. Dopiero w czwartej rundzie uległ zawodnikowi z Turcji, który został mistrzem Europy.
Czarnecki został sklasyfikowany na wysokiej piątej pozycji a walczył w kategorii 76 kg.Już wkrótce relacja z XXVI Festiwalu Zapaśniczego, który odbył się w Bydgoszczy na początku września.Piotr Jastreb

Aktualności »