Aktualności

Ogólnopolski Turniej uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach stylu wolnego, klasycznego oraz kobiet Solec Kujawski 24-26.04.2009
2009-05-17 10:38:08
W dniach 24-26.04.2009 w Solcu Kujawskim odbył się Ogólnopolski Turniej uczniowskich Klubów Sportowych w zapasach stylu wolnego, klasycznego oraz kobiet.

W barwach AKSu walczyło tam czterech wolniaków i jedna dziewczyna.

O udanym występie mogą mówić w kategorii 35 kg Mostowski Arkadiusz i Jacek Wanke. Pierwszy z nich po trzech wygranych pojedynkach, wskoczył do finału. Tu niestety przegrał zdobywając srebrny medal. Zaraz za nim na trzeciej pozycji uplasował się Jacek Wanke. Eliminacje przegrał z kolegą ze Świdwina, do następnych czterech pojedynków podszedł bardzo ambicjonalnie wszystkie wygrywając, łącznie z walką o trzecie miejsce.

W kategorii 53 kg Adam Czerwiński eliminacje wygrał, pierwszą walkę przegrał dwie następne znowu wygrał i ostatnią przegrał plasując się na siódmej pozycji.

Ostatni z naszych chłopców Patryk Czyżowski, w kategorii 59 kg eliminacje przegrał, dwie następne walki wygrał i ostatnią także przegrał kończąc swoje zmagania na ósmej pozycji.

Jedyna nasza dziewczyna w tym turnieju Daria Szczepańska uplasowała się na drugiej pozycji.
Piotr Jastreb

Aktualności »