Aktualności

Krzysiek Bieńkowski najlepszym sportowcem roku !!!
2013-01-14 18:40:25
W minioną sobotę tj. 12 stycznia 2013 roku w koszalińskim Teatrze Muza Variete odbyła się Wielka Gala Sportu, w której uhonorowani zostali najlepsi sportowcy oraz trenerzy za rok 2012.
Laureaci wybierani byli na dwa sposoby.
Swój głos mógł oddać każdy za pomocą sms lub drukowanego w Głosie Koszalińskim kuponu. Metoda ta według mnie nie jest adekwatna do wyników osiąganych przez sportowców, gdyż wygrywa ten na kogo znajomi wyślą więcej sms'ów oraz kuponów.
Drugim sposobem było uhonorowanie sportowców przez Wielką Kapitułę złożoną z oficjeli województwa zachodniopomorskiego, w skład której to weszli między innymi:
Stanisław Gawłowski - poseł na Sejm RP jako przewodniczący,
Andrzej Jakubowski - wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego,
Piotr Jedliński - prezydent Koszalina,
Waldemar Miśko - burmistrz Karlina,
Krzysztof Bagiński - burmistrz Białogardu.
I to właśnie ta kapituła zdecydowała, że najlepszym sportowcem roku 2012 został:

Krzysiek BieńkowskiPragnę zaznaczyć, że jest to o tyle większy zaszczyt, że Krzysiek został doceniony nie przez naście osób, które wysłały setki sms'ów a właśnie przez Wielką Kapitułę, złożoną z najważniejszych osób województwa.
Wielkie gratulacje oraz życzę jeszcze większych sukcesów dla wszystkich zawodników w 2013 roku.


Informuję jednocześnie, że już w dniach 25-26.01.2013 w Międzyzdrojach odbędzie się I Puchar Polski Seniorów a 22-23.02.2013 w Białogardzie przeprowadzony zostanie zgodnie już z tradycją II Puchar Polski Seniorów Memoriał Marcina Jureckiego. Na obie imprezy wszystkich serdecznie zapraszam.

Komunikat I PPS

Komunikat II PPS


Autor:

Piotr Jastreb

Aktualności »