Aktualności

III Akademickie Mistrzostwa Polski w Zapasach Warszawa AWF 9-10.05.2008
2008-05-13 10:54:11
W dn 9-10.05.2008 na warszawskich matach AWF odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w zapasach.
W turnieju tym wzięło udział trzech naszych klubowych "akademików".
Najlepiej poradził sobie w kategorii do 120 kg Radosław Dublinowski. Zdobył On tytuł akademickiego Mistrza Polski, to już drugi mistrzowski tytuł na ogólnopolskim turnieju akademickim tego zawodnika.
Aby zająć najwyższe miejsce na podium musiał pokonać trzech zawodników. Radek gładko pokonał wszystkich swoich przeciwników.
Równie dobrze w finale walczył jego brat Łukasz Dublinowski, który jednak nieznacznie uległ Marcinowi Marcinkiewiczowi z Namysłowa i zajął ostatecznie drugie miejsce w kategorii do 96 kilogramów.
W turnieju udział wziął również Paweł Szwenk, który po zaciętym boju przegrał o trzecie miejsce w kategorii do 96 z zawodnikiem AWF Warszawa (Zarczuk).